Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Варна, Чайка
280 000 €
547 632.40 лв.

(2 545 €, 4 977.59 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 18:30 на 14 април, 2026 год.
Обявата е посетена 214 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
11-ти от 13
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

ИМОТИ АКВАМАРИН ПРЕДЛАГА ЗА ПРОДАЖБА МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЖК. ЧАЙКА!!!
РЕАЛНИ ПЛОЩИ! МОРСКА ПАНОРАМА!!! ДО СПОРТНО УЧИЛИЩЕ!!!
ЖИЛИЩЕТО Е РАЗПОЛОЖЕНО НА 11 ЕТАЖ, НЕПОСЛЕДЕН В СГРАДА ТИП ЕПК, ДВА АСАНСЬОРА, КОНТРОЛИРАН ДОСТЪП, ПОДДЪРЖАНИ ОБЩИ ЧАСТИ.
АПАРТАМЕНТЪТ Е СЪС СЛЕДНОТО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: ДНЕВНА С ИЗЛАЗ НА ТЕРАСА, ТРИ СТАИ С ИЗЛАЗ НА ТЕРАСА, ДВЕ САНИТАРНИ ПОМЕЩЕНИЯ, КОРИДОР И ИЗБА.
ЖИЛИЩЕТО Е ЗА РЕМОНТ.
ПЛОЩ 110 М2.
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ И ОГЛЕДИ: ИРЕНА ДЕМИРЕВА: ТЕЛ: 0898525853
Особености
ЕПК
За контакт:
0898525853
Агенция:
ИМОТИ АКВАМАРИН
0898525853
ИМОТИ АКВАМАРИН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.
aquaestates.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. София 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Варна, Чайка
Обява: 1d177618060740133

280 000 €
547 632.40 лв.
(2 545 €, 4 977.59 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Чайка

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност